Czym kierować się przy wyborze programu diagnostycznego do samochodu?

Opublikowany przez      0 komentarzy   wyświetleń (684)
Czym kierować się przy wyborze programu diagnostycznego do samochodu?
jaki program diagnostyczny do samochodu będzie najlepszy? Stając przed wyborem programu diagnostycznego do samochodu warto zwrócić uwagę na różnorodność jego funkcji. Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć jakie kody usterek potrafi odczytać, czy istnieje możliwość ich usunięcia oraz czy możemy uzyskać informacje o możliwej przyczynie powstałej usterki.

Zakup używanego auta - diagnostyka komputerowa przy zakupie samochodu używanego

Opublikowany przez      0 komentarzy   wyświetleń (611)
Zakup używanego auta - diagnostyka komputerowa przy zakupie samochodu używanego
Zdecydowana większość Polaków stawia na zakup używanego samochodu. Blisko 60% naszych rodaków uważa, że potrzeba czasu i odpowiedniej wiedzy, aby kupić dobry samochód używany. Polacy najczęściej są skłonni kupić samochód używany od znajomego bądź rodziny. Jednak nie zawsze mamy taką możliwość.
Miernik grubości lakieru - jak mierzyć grubość powłoki lakierniczej i jak interpretować wyniki?
Stojąc przed zakupem samochodu dokładamy wszelkich starań, by dokładnie sprawdzić jego stan techniczny. Często ważnym czynnikiem decydującym o zakupie nowego samochodu jest fakt, czy nie brał on udziału w wypadku. Aby sprawdzić czy auto nie było uszkodzone warto przy oględzinach skorzystać z miernika lakieru.

Kontrolka silnika (MIL)

Opublikowany przez      2 komentarzy   wyświetleń (4837)
Kontrolka silnika (MIL)
Lampka kontrolna MIL ma za zadanie ostrzec kierowcę o wystąpieniu problemu z układem napędowym pojazdu. Standardowo lampka kontrolna zapala się po włożeniu kluczyka i obróceniu go w położenie uruchamiające silnik pojazdu. Kilka sekund po uruchomieniu silnika kontrolka gaśnie.