Programy diagnostyczne

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Aktywne filtry

Profesjonalny program diagnostyczny SDPROG

SDProg to profesjonalne oprogramowanie komputerowe, idealne do diagnostyki aut osobowych i ciężarowych. SDProg obsługuje wszystkie marki oraz modele aut niezależnie od kraju w którym zostały wyprodukowane posiadające system OBDII/EOBD. Oprogramowanie dostarcza najważniejsze informacje związane z pracą samochodu. Narzędzie jest proste w obsłudze i posiada wbudowany język polski  dzięki czemu jest go w stanie obsłużyć każdy. Program diagnostyczny SDProg to rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad swoim samochodem lub przymierzają się do zakupu używanego auta i nie chcą kupować „kota w worku”.

Program diagnostyczny SDPROG - możliwości

Oprogramowanie SDPROG pozwala użytkownikowi  na odczyt przyczyny świecenia się kontrolki Check Engine/MIL, kasowanie kodów usterek, wyświetlanie zasady działania danego podzespołu, uzyskanie instrukcji naprawy danej usterki oraz na monitorowanie pracy poszczególnych czujników tj. pozycji pedału przyśpieszenia, napięcia w instalacji elektrycznej, ciśnienia doładowania turbosprężarki, temperatury silnika oraz wiele innych. Program diagnostyczny SDProg to nieodzowna pomoc przy zakupie auta, gdyż pozwala sprawdzić przejechany dystans od momentu uaktywnienia się kontrolki MIL, czas od momentu usunięcia kodów usterek oraz czas do momentu w jakim uaktywniła się kontrola MIL.

Program do diagnostyki samochodu SDPROG - wykaz błędów

Kody zapisane:  to błędy, które aktualnie występują i zostały potwierdzone przez program SDProg. Błędy te powodują świecenie kontrolki MIL/Check Engine.

Kody oczekujące: to błędy, które występowały sporadycznie i nie zostały ponownie wykryte przez program SDProg.

Kody stałe: to błędy, które zostały wykasowane  ale sterownik silnika nie potwierdził braku występowania usterki

SDPROG najlepsze rozwiązanie dla twojego samochodu

Kupując oprogramowanie diagnostyczne SDProg otrzymują Państwo wersje oprogramowania kompatybilną z systemami operacyjnymi typu Windows, Android oraz iOS. Program może być obsługiwany na dowolnym komputerze, tablecie czy tez telefonie. Kod licencyjny otrzymywany przy zakupie oprogramowania może być przypisany do kilku urządzeń jednocześnie. Kupując program do diagnostyki aut SDPROG otrzymują Państwo dożywotnią licencję wraz z bezpłatnymi aktualizacjami.